O společnosti Service-Plants®

logo_yellow_reduced.jpg Naší inspirací je sloužit lidstvu tak, aby si více uvědomilo moudrost přírody. Snažíme se toho docílit prostřednictvím přírodních organických bylinných produktů, ručně míchaných pleťových a masážních olejů a vzděláváním v oblasti ájurvédy. Service‑Plants® nabízí pohled na život z vyšší perspektivy skrze starodávnou moudrost ájurvédy. Snažíme se pomoci každému v dosažení skvělého zdraví a vyrovnanosti, a stejně tak bychom rádi přispěli k vašemu vlastnímu sebeobjevování. Všechny naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou a jsou speciálně navrženy tak, aby vynášely do popředí vyšší satvické kvality každého z nás.

Starodávné kultury ovládaly mnoho vzácných a přírodních nadání v umění léčitelství, jako je ájurvéda a homeopatie, které jsou nyní znovuobjevovány a přehodnocovány společností.

Service‑Plants® má skupinu zkušených lékařů a vědců, kteří se věnují obnovení a uznání této ztracené moudrosti skrze vyvíjení přírodních a organických produktů.

Všechny složky našich produktů pochází z akreditovaných organických farem a od přírodních pěstitelů, kde jsou pěstovány, sušeny a baleny s největší pečlivostí. Produkty jsou dále vyráběny v našem výrobním podniku využívajícím nejnovějších dostupných technologií, aby bylo dosaženo nejvyššího stupně kvality. banner_suplementy.jpg

Produkty společnosti Service‑Plants® neobsahují žádné umělé přísady ani konzervanty, jsou důkladně testovány na všechny stopové prvky nebo mikrobiální znečištění a znečištění těžkými kovy. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Všechny výrobky procházejí přísnou kontrolou čistoty a kvality, což jsou klíčová slova Service-Plants®. Přicházejí k vám v čisté a silné podobě, přesně jako to zamýšlela Matka Příroda.